Naše klubovna

Naše klubovna se nachází v prostoru Zámecké zahrady v Chrasti u Chrudimi. Klubovna je nově zrekonstruovaná z bývalého zahradnictví.

Kapacita naší klubovny

je 30 – 40 lidí, spí se na zemi v podkroví. K dispozici máme omezený počet matrací.  Klubovnu je možné si pronajmout celoročně na víkendové nebo vícedenní akce.

Vybavení klubovny

Klubovna je plně vybavená, její součástí je kuchyňka v přístavku se dvěma plynovými sporáky a nádobím. Dá se v ní vařit za každého počasí. Elektrika, pitná voda a připojení k internetu jsou součástí vybavení klubovny. Stejně tak i dvě WC a koupelna se sprchou. Klubovna je vytápěná ústředním topením a v jedné místnosti jsou k dispozici krbová kamna. Za klubovnou je zahrada s ohništěm a volným prostorem na hry, vhodná ke stavbě stanů k navýšení kapacity klubovny.

Okolí klubovny

Klubovna se nachází v klidném prostředí městského parku, kterým prochází Naučná stezka Chrastecka. Pár minut od centra města. V pěší vzdálenosti od přírody.

dostupností služeb v okolí klubovny

• Autobus 5 min
  • Vlak 20 min
  • Večerka 5 min (otevřeno denně od 8:00 do 20:00)